240-109-17/SATIN
SKU: 240-109-17/SATIN
Finish: Satin
Size: 17"
Unit price
per
SMALL BUSINESS
Thank you for shopping small!
Customer service
Call us Mon- Fri at
NEED HELP?
Contact our dedicated support team.
240-109-17/SATIN
SKU: 240-109-17/SATIN
Finish: Satin
Size: 17"
Unit price
per
Fast Shipping
Secure payment
Availability
(0 in cart)
Please call 630-668-4236 or Email Us for assistance.
Accepted Payments
Amazon
American Express
Apple Pay
Bancontact
Diners Club
Discover
Google Pay
iDEAL Wero
Mastercard
PayPal
Visa
240-109A is 12" high with 5.5" diameter base.
240-109B is 17" high with 6" diameter base.
240-109C is 23" high with 6.5" diameter base.